Świetna lokalizacja
Jesteśmy na granicy parku narodowego i jednocześnie przy trakcie do Morskiego Oka, co jest gwarantem atrakcyjnych wędrówek po szlakach a jednocześnie łatwego dojazdu do centrum.
Wysoki Standard
Spełniamy wszelkie standardy dotyczące higieny, czystości, wymogów hacap a nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją waszego doskonałego wypoczynku.
Doskonała obsługa
Wiemy, że profesjonalna obsługa jest gwarancją sukcesu. Chcemy abyście swym pobytem sprawdzili tą regułę.
Cisza, spokój, czysta woda i powietrze
Jeśli chcecie uciec od zgiełku i wielkomiejskiego hałasu to nasza oferta jest skierowana do was.

Oferta

Wszystkie nasze pokoje posiadają: łazienkę, TV, lodówkę, balkon, bezpłatne WiFi !!!
   POKOJE DWUOSOBOWE BUDŻET OD 35,-
   POKÓJ 21 - pokój o ściętych ścianach, podwójne łóżko, sofa, widokowy balkon, własna łazienka vis à vis pokoju. Pokój dla 2 osób z możliwością noclegu 3-ciej osoby lub 2 dzieci.
     
   POKOJE 22, 23, 24 pokoje o ściętych ścianach, podwójne łóżko, rozkładana sofa wypoczynkowa, łazienka wewnątrz, widokowe balkony. Pokoje dla 2 osób z możliwością pobytu 3-ciej osoby lub 2 dzieci.
     
  POKOJE DWUOSOBOWE RODZINNE KOMFORT OD 45,- ZA OSOBĘ
   POKÓJ 11 - sypialnia z podwójnym łóżkiem, sofa wypoczynkowa, łazienka, balkon, duże okno z widokiem na Kotlinę Zakopiańską, Zachodnie Tatry i przepiękne zachody słońca. powierzchnia całości 20 m2. Pokój dla 2 osób z możliwością 3-ciej lub 4-tej na rozkładanej sofie.
     
   POKÓJ 12 - składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem i pokoju dziecinnego z rozkładaną sofą wypoczynkową, duży balkon na wschód, łazienka i garderoba, powierzchnia całości około 30 m2. Pokój dla 2 lub 4 osób
     
   POKÓJ 14 - składa się z sypialni z podwójnym łóżkiem i sofą, drugiego pokoju z rozkładaną sofą wypoczynkową, posiada duży balkon na południe, łazienkę, garderobę, powierzchnia całości to około 30 m2. Pokój dla od 2 do 6 osób
     
   POKÓJ 16 - sypialnia z podwójnym łóżkiem, sofa wypoczynkowa, łazienka, balkon na południowy - zachód, garderoba, powierzchnia całości 28 m2. Pokój dla 2 osób z możliwością noclegu 3-ciej lub 4-tej osoby na rozkładanej sofie.
     

Ograniczenia:
- na terenie całej willi obowiązuje zakaz palenia tytoniu i używania otwartego ognia;
- niestety nie przyjmujemy zwierząt.
Wierzymy, że pobyt w naszej willi zapewni Państwu wyśmienity wypoczynek u stóp Tatr, a także zachęci Państwa do ponownego przyjazdu do nas.


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE I OCZEKUJEMY PAŃSTWA PRZYJAZDU DO KOISÓWKI!