Willa - O Nas

  • Willa Koisówka Zakopane
  • Willa Koisówka Zakopane
  • Willa Koisówka Zakopane
  • Willa Koisówka Zakopane
  • Willa Koisówka Zakopane

Witamy na stronie „KOISÓWKI”, gdzie czekają na Was atrakcyjne cenowo noclegi w Zakopanem!

Willa KOISÓWKA to nowoczesna willa, wybudowana z drewna przez góralskich cieśli. Koisówka znajduje się na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, na wysokości 1011 m n.p.m.

Nasza willa jest miejscem relaksu dla osób i rodzin ceniących spokój i ciszę, a jednocześnie wspaniałą bazą wypadową dla górskich wycieczek w Tatry, przykładowo nad Morskie Oko, na Halę Gąsienicową i do Kuźnic. Zaczynając wycieczkę na progu naszej willi, w ciągu godziny zdobędziesz swój pierwszy tatrzański szczyt – Kopieniec Wielki (1328 m n.p.m.).

Koisówka to idealne miejsce dla rodzinnych spotkań podczas Wielkanocy i długich weekendów, jak również indywidualnych wypadów w Tatry na piesze, rowerowe i skitourowe wyprawy, a także na baseny termalne w deszczowe dni lub zimową zawieruchę.

Oferujemy nowoczesne i komfortowe pokoje z łazienkami, wygodnymi łóżkami, balkonami, wi-fi, lodówkami, TV w dwóch kategoriach cenowych - budżet i komfort.

Do Waszej dyspozycji jest bezpłatny i bezpieczny parking, duży ogród pełen krokusów na wiosnę, plac zabaw dla dzieci. W jadalni z kominkiem, gdzie podajemy śniadania i obiadokolacje, możecie spędzić uroczy wieczór w gronie przyjaciół i rodziny.

Opinie gości

Tak piszą ci którzy byli u nas lub byli na Cyrhli

Dear Andrzej and Hania, We would thank you for your hospitality in your nice home. Our room was very comfortable and with a nice view. We had a very good holiday in Zakopane although the wether was not always so good . We also like to thank you for the generous breakfast we had on the morning we left. It was fantastic ! We are sure to come back to you, but in a 'quieter' season. With kind regards,
Patrick and Olivia Chen - De Schepper

Panie Andrzeju, Pani Haniu!

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały pobyt w Koisówce! Widok Giewontu z balkonu przy porannej kawie i rozświetlone Zakopane nocą to nasze piękne i niezapomniane wspomnienia. To były nasze wymarzone wakacje, a teraz wiemy, że Zakopane to tylko Koisówka.
Małgorzata, radosław, Kacper i Karolinka